Kancelář jako motherboard

WebSupport

Bratislava, Slovensko

Významný hráč slovenského IT byznysu, firma Websupport, se na nás obrátila s poptávkou na realizaci nových kanceláří. Společnost prošla v minulých letech velkými změnami, kdy vyrostla natolik, že se musela ze stávajících kanceláří odstěhovat do větších, které se nachází v bratislavské dynamicky se rozvíjející čtvrti – Mlynské Nivy.

BigSEE Interior Design Award 2019/ winner
Office roka 2019 – Kancelária ako DNA firmy / winner

 

Discover

Klient formuloval jasné zadání, které obnášelo implementaci jejich takřka internátní kultury do prostoru a vytvoření příjemných komunitních zón. Pracoviště pro největšího slovenského poskytovatele webhostingových služeb jsme navrhli s odkazem na jejich silný vizuální styl a komunikaci prostřednictvím blogů, vlogů či podcastů.

Design

Kancelář jsme poskládali jako základní desku počítače – základ digitálního světa. Do neutrálně laděného sdíleného prostoru jsme vložili jednotlivé funkční části. Práce se škálováním barev a reflexemi neonů v nekonečných zrcadlech dodala kancelářím na více místech osobitou hloubku komiksového obrázku.

Schéma

Deliver

Prostor o celkové užitné ploše 880m2 nabízí zaměstnancům útulnou a pohodovou atmosféru jako v rodinném domě. Nechybí obývací prostor s pohovkou, který je možné proměnit na přednáškový sál. Příjemným místem je i kuchyně s velkým barovým stolem pro společné snídaně či obědy. Kancelář se stala vítězem CBRE Art of Space 2019 a Big SEE Interior Design Award 2019 v kategorii Workplace.

Zpětná vazba

„Za skoro 10 rokov, Perspektív je najlepším dodávateľom s akým som spolupracoval. Vypočuli si naše potreba a navrhli riešenie, ktoré úplne prekonalo naše očakávania. Sprevádzali nás celým procesom a boli pre nás partnerom, o ktorého sme sa mohli oprieť. Top!“

Luboš Ľahký

Chief Marketing & Product Officer, WebSupport

Informace k projektu

 • Klient

  WebSupport

 • Rok

  2019

 • Poloha

  Bratislava, Slovensko

 • Velikost

  880 m2

 • Foto

  Boysplaynice

 • Ilustrace

  Pavel Novák

 • Autoři

  Ján Antal
  Barbora S. Babocká

 • Spoluautoři

  Eva Schilhart Faberová
  Lukáš Jakóbek
  Anna Dománková

  Kontakt

  Svěřte nám váš projekt