Prémiová kancelář pro investiční fond

Prémiová kancelář pro investiční fond

Praha, Česká republika

Projekty s pěkným výhledem patří mezi naše oblíbené. To je příklad i nově dokončeného sídla rodinné investiční společnosti v centru Prahy, která nám dala volnou ruku při tvorbě interiéru. Prémiová kancelář pro investiční fond reprezentuje čistý design s promyšlenými detaily a vrstvením materiálů.

Discover

Projekty s pěkným výhledem patří mezi naše oblíbené. I naše další realizace kanceláře investičního fondu (první byla pro IPM) má vynikající polohu v centru města. Při tvorbě interiéru nám klient dal volnou ruku. Dvoupodlažní přístavba staršího data s sebou přinesla konstrukční omezení, která jsme při návrhu využili v náš prospěch. Návrh hlavního schodiště reprezentuje principy, které byly uplatněny v celém návrhu – čistý design s promyšlenými detaily a vrstvením materiálů.

 

Design

Vstupní podlaží nese reprezentativní funkci a představuje srdcem celé firmy. Hlavní zasedací místnost je v návrhu maximálně propojena se společenským prostorem, takže celý prostor působí otevřeně a je využíván i mimo oficiální jednání během dne. Použili jsme světlé a reflexní materiály, abychom do hluboké dispozice přivedli více denního světla. Recyklovanou mramorovou podlahu, obklady z kovolaminátu a kamene zjemňuje dubová dýha a čalouněné obklady stěn s akustickou funkcí. Ústředními prvky na obou podlažích jsou barové pulty z masivního mořeného dubu oblých tvarů. Barevné řešení prvků vychází z kvalitně zpracovaného brand manuálu společnosti.

Pracovní místa jsou ze své podstaty potlačena, cílem klienta byla maximální flexibilita a dostatek soukromí v otevřeném prostoru. Výškově nastavitelné stoly, atypické akustické paravány a uzamykatelné Lockers tato kritéria splňují. Je zde jasně patrný nastupující trend transformace kanceláří s převahou sdílených a multifunkčních prostor. Prémiová kancelář pro investiční fond má i prémiové vybavení od značek z arkhe portfolia &Tradition, Miniforms nebo Vitra. Za zapůjčení dekorací děkujeme designérskému studiu Plody Erlanu.

Informace k projektu

 • Rok

  2023

 • Poloha

  Praha, Česká republika

 • Velikost

  500 m²

 • Foto

  Tomáš Slavík

 • Autoři

  Barbora S. Babocká
  Anna Bařinová

 • Spoluautoři

  Markéta Michálková

  Kontakt

  Svěřte nám váš projekt