Moderní penthouse

Moderní penthouse s nekonečným výhledem

Soukromý klient

Praha, Česká Republika

Nové bydlení pro našeho klienta se nachází v novém rezidenčním projektu na pravém břehu Vltavy. Nejvyšší podlaží penthousu je lemováno střešními terasami s neomezeným výhledem na pražské panorama. Naším záměrem bylo vytvořit prostor zabezpečující pohodlí a funkčnost.

Discover

Náš návrh reflektuje kalifornskou estetiku – používá neutrální paletu barev, akcentuje otevřené vzdušné prostory a dostatek přirozeného světla. Bytový design reprezentuje minimalismus a nadčasovost, který se pro moderní penthouse hodí. Inspirace přírodními materiály a barvami decentně kontrastuje s minimalistickým vzhledem chromových doplňků.

 

Design

Základní paletou návrhu nového penthousu jsou tlumené přírodní tóny s kovovými akcenty. Z interiéru sálá teplo tónované dubové podlahy, která sjednocuje byt v celé ploše. Odlišný způsob kladení podlahy umocňuje zónování v hlavní obytné místnosti. Dostatek světla propouští velká okna, která lemují celý prostor bytu a stírají hranici mezi interiérem a exteriérem. Interiér kombinuje jednoduché tvary a originální prvky, díky použití přírodních materiálů se však nevytrácí teplo domova. 

Rádi navrhujeme skryté kuchyně, zejména v otevřených schématech. Posuvné dřevěné dveře se jednoduše sklopí do těla skříně a zajistí čistý, minimalistický vzhled. Kuchyně pak působí jako kompaktní celek než jako klasická kuchyňská linka se skříňkami a spoustou spotřebičů.

 

 

Informace k projektu

 • Klient

  Soukromý klient

 • Rok

  2021

 • Poloha

  Praha, Česká Republika

 • Velikost

  220 m² / 5+kk

 • Vizualizace

  Perspektiv

 • Autoři

  Martin Stára
  Barbora S. Babocká
  Anna Bařinová

 • Spoluautoři

  Tereza Houdková

  Kontakt

  Svěřte nám váš projekt