Perspektiv Living má nové jméno: Nově jsme arkhe

28. 10. 2022

Journal

Této myšlence jsme se věnovali pár měsíců až jsme se nakonec rozhodli, že je čas ji zrealizovat. Dovolte nám představit arkhe, naše nové architektonické a realizační studio v jednom. 

Perspektiv zažívá expanzi na poli veřejného prostoru a developerských projektů, naši soukromou rezidenční část jsme proto chtěli zastřešit pod novou značkou – arkhe. Ta představuje architektonické a realizační studio v jednom a prostřednictvím služby Design&Build zajistíme vše od studie až po předání hotového interiéru. Díky velkému penzu různorodých projektů máme osvědčenou dodavatelskou strukturu, a klientovi jsme proto schopni doručit i komplikované zakázky. 

Naši filozofii zakládáme na individuálním přístupu ke každému návrhu a naslouchání potřebám klientů. Věříme, že zážitek ze stavby by měl být pro investora příjemný a bezstarostný. Proto se tým pro daný projekt vybírá tak, aby rezonoval s charakterem a vkusem klienta.

Navštivte náš nový web

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Navrhovat domovy pro naše klienty považujeme za velkou výsadu. V úzké spolupráci s nimi vytváříme prostředí, které slouží jako platforma pro jejich životní styl. Každý klient, se kterým spolupracujeme, vnáší do projektu svou vlastní vizi. Tu se snažíme díky individuálnímu přístupu rozšířit a následně naplnit, protože jde přece o váš interiér, ve kterém žijete, tvoříte nebo pracujete. Věříme, že každá část bytu či domu dokáže formulovat jedinečný příběh jeho majitele. Naším cílem je posilovat hodnoty a potřeby našich klientů a umožnit jim žít velkoryse i intimně. 

 

    Kontakt

    Svěřte nám váš projekt